Įmokos ir mokesčiai

DĖL MOKESČIŲ UŽ BENDROVĖS SUTEIKTAS PASLAUGAS MOKĖJIMO KARANTINO LAIKOTARPIU

Dėl korona viruso plitimo grėsmės ir siekiant maksimaliai sumažinti socialinio kontakto tikimybę prašome gyventojų karantino laikotarpiu neiti apmokėti sąskaitų grynaisiais pinigais į pašto skyrius ir prekybos centrus.

Apmokėjimus už teikiamas paslaugas galite vykdyti elektroninėje bankininkystėje bankiniu pavedimu arba sąskaitas apmokėti vėliau, kai bus atšauktas karantinas.

Mokesčių mokėjimo už suteiktas paslaugas konsultacija teikiama tel. (8426) 60 465, el. p. butuuk.apskaitininke@gmail.com .  

Saugokime vieni kitus.

DĖL MOKESČIŲ UŽ BENDROVĖS SUTEIKTAS PASLAUGAS MOKĖJIMO PAGAL GAUTAS SĄSKAITAS PRANEŠIMUS

Mokėjimo pranešimai (sąskaitos) už komunalines paslaugas, bendrovės tiekiamą šilumą ir kaupimo lėšų pranešimai butų savininkams ar naudotojams (toliau – Mokėtojas) pateikiami laišku į pašto dėžutes pagal butų adresus. Mokėtojui pageidaujant, sąskaitos gali būti siunčiamos el. paštu.

Prieš apmokant sąskaitas pranešimus, būtina įrašyti šalto ir karšto (kai šilumą tiekia bendrovė, pvz. Žemaičių kv.) vandens apskaitos prietaisų (skaitiklių) rodmenis. Deklaruoti suvartotą vandens kiekį galima ir paskambinus telefonu (8 426) 60 465.

Mokėtojai už paslaugas gali atsiskaityti žemiau nurodytose vietose:

  • AB Lietuvos pašto skyriuose,
  • UAB Medicinos banke, adresu Livonijos g. 3, Joniškio m.,
  • Kredito unijoje, adresu Miesto a. 4, Joniškio m.,
  • Internetu: per įmokas – UAB Medicinos banke; mokėjimo pavedimu – kituose bankuose. Mokantiems internetu, mokėjimo pavedimo eilutėje „Mokėjimo paskirtis“,  būtina nurodyti buto, už kurį mokate, adresą ir vandens apskaitos prietaisų (skaitiklių) rodmenis.

Už komunalines paslaugas ir bendrovės tiekiamą šilumą (pagal sąskaitas pranešimus) mokama į bendrovės banko sąskaitą Nr. LT737230000005467174 UAB Medicinos banke.

Kaupimo lėšos (pagal kaupimo lėšų pranešimą) mokamos į bendrovės banko sąskaitą Nr. LT447230000005467793 UAB Medicinos banke.

Mokesčių mokėjimo klausimais informacija teikiama tel. (8426) 60 465, el. p. butuuk.apskaitininke@gmail.com 

Vadovaujantis Daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų administravimo nuostatais, patalpų savininkai (naudotojai) mokėjimus ir įmokas moka kas mėnesį, ne vėliau kaip iki kito mėnesio paskutinės kalendorinės dienos. Sumokėjus vėliau nei iki nurodyto termino, prašome informuoti tel. (8426) 60 465.

Primename, kad skolų ikiteisminį ir teisminį išieškojimą vykdo UAB „Credibell Europe“.  

DĖL KREDITO, SUTEIKTO DAUGIABUČIŲ NAMŲ ATNAUJINIMUI (MODERNIZAVIMUI), ĮMOKŲ IR PALŪKANŲ MOKĖJIMO PAGAL GAUTAS SĄSKAITAS

Sąskaitos už daugiabučių namų atnaujinimui (modernizavimui) butų ir kitų patalpų savininkams suteiktą kreditą ir palūkanas pateikiamos laišku į pašto dėžutes pagal butų adresus. Mokėtojui pageidaujant, sąskaitos gali būti siunčiamos el. paštu.

Mokėtojai kredito įmokas ir palūkanas gali sumokėti:

  • Perlo terminaluose iki kiekvieno mėnesio 15 d.,   
  • mobiliąja programėle Perlas Go iki kiekvieno mėnesio 15 d.,
  • mokėjimo pavedimu, naudojantis el. bankininkyste, iki kiekvieno mėnesio 18 d.  Pavedime būtina nurodyti MOKĖTOJO KODĄ arba buto, už kurį mokate, adresą.

Kredito įmokos ir palūkanos mokamos į Šiaulių banko kaupiamųjų lėšų sąskaitą.

Kredito mokėjimo klausimais informacija teikiama tel. (8426) 52 242, el. p.  kreditai.jbu@gmail.com 

Laiku nesumokėjus įmokų skaičiuojami 0,04 proc. delspinigiai.

Primename, kad kredito ir palūkanų skolų ikiteisminį ir teisminį išieškojimą vykdo UAB „Sergel“.