PRADEDAMAS ŠILDYMO SEZONAS!

Informuojame, kad Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A-966 nuo 2022 m. spalio 17 d. pradedamas 2022–2023 m. šildymo sezonas Joniškio rajono savivaldybėje.

Primename, kad šilumos vartotojai turi galimybę patys nuspręsti, kada pradėti ar baigti savo patalpų šildymą. Sprendimą pradėti šildymo sezoną anksčiau ar vėliau, nei jo pradžią paskelbė savivaldybės administracija, organizuoja daugiabučių namų valdytojai – bendrijos pirmininkas arba namo administratorius. Gyventojai balsų dauguma (50+1 proc.) turi teisę patys nuspręsti dėl šildymo pradžios savo daugiabutyje.

Jeigu šilumos vartotojai nusprendė kitu laiku negu Joniškio rajono savivaldybės administracijos nustatyta šildymo sezono pradžia ar pabaiga, jie apie savo sprendimą praneša šilumos tiekėjui, o šis ne vėliau kaip per 2 darbo dienas duoda leidimą pastato savininkui arba šildymo ir karšto vandens sistemos prižiūrėtojui sprendimą įgyvendinti. Daugiabučių, kuriuos administruoja UAB Joniškio butų ūkis, gyventojai turi kreiptis į bendrovę tel. 8 426 60 472, el. p. butuuk@gmail.com.

Daugiabučių, kuriuose įsteigtos bendrijos, gyventojai turi kreiptis į bendrijos pirmininką.

« Atgal į Naujienos skiltį