Panaikinta rinkliava už gyvūnų registravimą ir laikymą

     Joniškio rajono savivaldybės taryba 2016 m. sausio 28 d. sprendimu Nr. T-17 pripažino netekusiu galios 2012 m. birželio 28 d. sprendimą Nr. T-113 „Dėl Joniškio rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už gyvūnų registravimą ir laikymą daugiabučiuose namuose nuostatų patvirtinimo“ su visais pakeitimais.

     Tai reiškia, kad Joniškio rajono savivaldybės gyventojai, laikantys šunis ir kates daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose, nebemokės vietinės rinkliavos už gyvūnų laikymą butuose, jų nebereikės registruoti UAB Joniškio butų ūkyje.

     Vadovaujantis Lietuvos Respublikos gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo 7 straipsniu, gyvūnai (katės, šunys, šeškai) nuo 2016 m. sausio 1 d. registruojami Gyvūnų augintinių registre, todėl gyventojai, norintys paženklinti gyvūną mikroschema ir jį užregistruoti valstybiniame registre, turėtų kreiptis į savivaldybės teritorijoje dirbančius veterinarijos specialistus arba į Joniškio valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą (Knygnešių g. 1, Satkūnų k., LT-84101 Joniškio r., tel. (8 426) 52 530, faks. (8 426) 52 530, el. p. joniskior@vet.lt).

« Atgal į Naujienos skiltį